Neler Yaparız?

What we do?

Size sunduğumuz çözümler

Gerçek Ajans olarak size özel ve orijinal marka yaratmanız konusunda neler yapıyoruz ?

Firmamız, bordrolamadan teşviklere, SGK ile ilgili tüm mevzuat ve düzenlemeleri yakından takip ediyor ve eksiklerinizi tamamlama konusunda size destek veriyor. Konusunda uzman kadromuz, bu alandaki son teknolojilerin de desteği ile… Devamını Gör

Human resource manager training people about company and future prospects. Group of businesspeople sitting in meeting room and listening to the speaker. Leader man training his work group in a conference room.

Bir kurumun dışarıdan görünen yüzüne “kurumsal kimlik” denir. Kurumun bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalar ise “kurumsal kimlik çalışması” olarak adlandırılır. Kurumsal kimlik bir firmanın, kurumun hem şirket içinde… Devamını gör.

Conclusion of agreement, contract. Close up of caucasian human hands shaking, working in office. Concept of business, finance, job, online shopping or sales. Copyspace for ad. Education, communication.

Alanında uzman kadromuz ile beraber çalışanlarınızın uygunluğunu araştırıyor, denetliyor ve uygun elemanların istihdam edilmesinde size danışmanlık veriyoruz… Devamını gör.

Hem iş gücünüzü günlerce bloke etmeden, hem de yapacağınız başvuruların hatasız olmasını sağlayan özel yazılımıyla, hakettiğiniz ama faydalanamadığınız teşvikleri dakikalar içerisinde hesaplıyor… Devamını Gör.

İşkur’da kaydı olan ve işi olmayan kişilerin, mesleki deneyim edinmeleri, aldıkları teorik eğitimi meslek hayatlarında uygulayabilmeleri ve çalışma ortamını tanımaları amacıyla hazırlanan bir programdır. Bu program çerçevesine  uygun kriterle… Devamını gör.

Hedef kitlenize iç mekanlarda ulaşmanızı sağlayan reklam çalışmaları indoor faaliyet alanını kapsar. Indoor reklam faaliyetlerinin kendini tekrar eden yapısı ile firmanızın akıllarda yer etmesini sağlayabilirsiniz… Devamını Gör.

Sokaklarda, caddelerde kısacası hayatın aktığı her yerde kitlenize seslenen ve onları karşılayan reklam çeşitleri outdoor faaliyet alanına girer. Açık hava reklamları olarak da adlandırabileceğimiz outdoor reklamlar ile firmanız, hedef kitlenize aracısız olarak ulaşarak hafızalarda yer edinebilir… Devamını gör.

organizasyon

Gerçek Ajans ailesi olarak, oluşturduğumuz ekibimizle ve teknolojik tüm gelişmelerden de faydalanarak, müşterilerimize iyi bir hizmet sunmak için gereken tüm hazırlıkları kısa sürede ve en ince ayrıntılarını ele alarak tamamlıyoruz… Devamını gör.

Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen arayın +0(216) 324 14 00

Veya mesaj bırakın